Autentyczność przedmiotów

Wszystkie produkty w naszym sklepie są w 100% oryginalne i autentyczne. Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży sprzedaży butów, a nasza firma jest legalnie zarejestrowanym podmiotem gospodarczym działającym w Polsce. Na każdy przedmiot wystawiamy Fakturę VAT, do każdego sprzedanego przedmiotu mamy też oryginalną kopię zakupu bezpośrednio od producenta.

1. Weryfikacja

Otrzymujemy towar od naszych dostawców i sprawdzamy, czy przyszedł w nienaruszonym stanie. Zanim trafią w Wasze ręce, każdy produkt jest dokładnie sprawdzany przez naszych specjalistów. Wszystkie produkty pochodzą z bezpiecznego źródła - współpracujemy z zaufaną siecią dostawców detalicznych i prywatnych oraz sklepami retailowymi. Buty są dostarczane w oryginalnym pudełku oraz ze wszystkimi akcesoriami.

2. Autentyczność

Dokładnie sprawdzamy każdy produkt pod kątem ewentualnych wad fabrycznych, takich jak widoczny klej czy nierówne zszycia. Jeśli produkt spełni nasze standardy jakości, przechodzimy do kolejnego etapu. Jesteśmy świadomi, jak istotna jest dla Was jakość butów, dlatego traktujemy każdą parę z najwyższą precyzją. W procesie weryfikacji autentyczności korzystamy z różnorodnych metod, takich jak kontrola światłem UV, weryfikacja stempli z pudełek oraz porównanie kształtu i wykonania obuwia z potwierdzonymi parametrami. Jednak najcenniejsze jest nasze bogate doświadczenie i wiedza.

3. Wysyłka

Po weryfikacji, bezpiecznie pakujemy buty w karton, dbając o to, aby pudełko dotarło do Ciebie w nienaruszonym stanie. Następnie zamawiamy kuriera i wysyłamy przesyłkę. Buty będą gotowe do noszenia już wkrótce! Nasza wysyłka zajmuje zazwyczaj 2 dni robocze od daty zamówienia. Zdarza się jednak, że dostawa trwa od 3-5 dni roboczych.

Najczęsciej zadawne pytania

Wszystkie produkty w naszym sklepie są w 100% oryginalne i autentyczne. Posiadamy ponad 5 lat doświadczenia w branży sprzedaży butów, a nasza firma jest legalnie zarejestrowanym podmiotem gospodarczym działającym w Polsce. Na każdy przedmiot wystawiamy Fakturę VAT, do każdego sprzedanego przedmiotu mamy też oryginalną kopię zakupu bezpośrednio od producenta. Na życzenie klienta jest ona dodawana do zamówienia.
Tak, wszystkie nasze przedmioty są "legitne" i oryginalne. Posiadamy LC na siebie oraz zrealizowaliśmy ponad 2500 zamówień dla naszych klientów.
Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco po ich otrzymaniu. Staramy się, aby zamówienia docierały do klientów w ciągu 1-3 dni roboczych.
Każdy klient ma prawo zwrócić zamówiony przedmiot w terminie do 14 dni od dnia jego dostarczenia. Przedmiot jednak musi być w stanie nienaruszonym. W celu dokonania zwrotu prosimy o kontakt: kontakt@lovelygrails.pl lub o wypełnienie formularza w zakładce Zwroty
Tak! Kupując u nas masz komfort zakupów. Wymiana na inny rozmiar jest na nasz koszt:) W celu dokonania wymiany prosimy o kontakt: kontakt@lovelygrails.pl lub o wypełnienie formularza w zakładce Zwroty
Jesteśmy firmą, która przede wszystkim podchodzi do każdego klienta inwidualnie. Każde nasze zamówienie jest starannie sprawdzane i weryfikowane przed wysyłką. Zawsze działamy na korzyść klienta i robimy wszystko, aby "shopping experience" w naszym sklepie był na najwyższym możliwym poziomie:)
Da się zrobić! Lubimy wyzwania:) Napisz do nas na messengerze, my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby dostarczyć Twoją przesyłkę w tempie ekspresowym!
Tpay (Blik, Apple Pay, Paypo, Płatność kartą, Transfer bankowy, Twisto) Przelew tradycyjny Paypal Płatność kartą Paypal Przesyłka za pobraniem Klarna

Nasi partnerzy

DPD
Naszym głównym przewoźnikiem jest DPD. Kupując u nas, dostawę kurierem dostaniecie gratis!
Inpost
Wybierając Inpost, możecie wybrać najbliższy paczkomat w swojej okolicy.
Tpay
Tpay jes marką Krajowego Integratora Płatności spółki, która posiada status Krajowej Instytucji Płatniczej i rozszerzoną licencję przyznaną przez Komisję Nadzoru Finansowego.
Paypo
Kup teraz | Zapłać za 30 dni
Klarna
Kup teraz | Zapłać za 30 dni
Twisto
Kup teraz | Zapłać za 30 dni